Jesteś tutaj:>> UKH Oświęcim>> Aktualności>> CZWARTE MIEJSCE NASZYCH HOKEISTÓW W TURNIEJU RE-PLAST CUP

CZWARTE MIEJSCE NASZYCH HOKEISTÓW W TURNIEJU RE-PLAST CUP

CZWARTE MIEJSCE NASZYCH HOKEISTÓW W TURNIEJU  RE-PLAST CUP

 

W minioną sobotę na naszym lodowisku odbył się turniej mini hokeja rocznika 2010 i młodsi Małopolskiego Okręgu Hokeja na Lodzie. Uczestnikami były drużyny - UKH Unia Oświęcim, MMKS Podhale Nowy Targ, UKH Dębica, KTH Krynica, Cracovia Kraków i Niedźwiadki Sanok.

Po raz pierwszy turniej odbył się w tak licznej obsadzie. Wzięły w nim udział wszystkie drużyny z małopolskich ośrodków szkolących dzieci i młodzież w hokeju na lodzie.


Naszą drużynę reprezentowała największa ilość zawodników i zawodniczek – wystawiliśmy do zawodów aż 4 czwórki najmłodszych adeptów hokeja oraz dwóch bramkarzy – jeszcze przedszkolaków oraz  już uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałam Sportowymi nr 11.
Turniej rozpoczęliśmy od niespodzianki remisując z Niedźwiadkami Sanok, które miały w swoim składzie kilku starszych zawodników. Pokonaliśmy Dębicę 8-5, Cracovię 6-1, doznaliśmy porażki z Krynicą 4-10, a w meczu o trzecie miejsce przegraliśmy z Podhalem   3-7.
Najlepszą drużyną okazały się Niedźwiadki Sanok i to do Sanoka pojechał puchar RE-PLAST  za pierwsze miejsce.

Dla kilku naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek był to pierwszy turniejowy występ, mnóstwo emocji i przeżyć zarówno dla nich jak i dla licznie zgromadzonej na oświęcimskim lodowisku publiczności.
Za miesiąc nasza najmłodsza drużyna zmierzy się ze swoimi rówieśnikami w Ogólnopolskim Turnieju Mini Hokeja w Jastrzębiu, gdzie do rozgrywek stanie aż 16 drużyn w tej kategorii wiekowej.

Szkolenie młodzieży w tej kategorii wiekowej wspiera Miasto Oświęcim.

 

 

Skład drużyny - Jurkiewicz Gabriel, Stachura Marcin, Furman Karol, Krzemień Szymon, Wróbel Mikołaj, Bugański Alan, Fornagiel Piotr, Pasternak Adam, Szczypka Kamil, Kramarczyk Franek, Walkowicz Maja, Wierońska Wiktoria, Januszyk Lena, Sibik Nadia, Wanat Przemek, Więcek Szymon, Mądrzak Artur, Jarnot Mikołaj
Trenerzy Piecha Robert, Gałuszka Małgorzata

 

LINKI

Wspólpracuja z nami

Hokej w mediach

Nasi hokejowi partnerzy

Sport w Oswiecimiu

Przydatne linki

Strefa sponsora

 • Strefa sponsora

  Strefa sponsora

  Strefa Sponsora Zostań sponsorem sportu młodzieżowego w Oświęcimiu !   Uczniowski Klub Hokejowy "Unia" Oświęcim zaprasza firmy oraz osoby prywatne do współfinansowania...
  czytaj więcej >

Aktualności:

 • Przekaż 1 procent podatku dla UKH Unia Oświęcim

  Informujemy, że można już przeznaczyć 1% podatku na wsparcie drużyny UKH Unia Oświęcim. Przekaż 1% podatku na: Stowarzyszenie Pomocy Szkole...
  czytaj więcej >

KALENDARZ

Czerwiec, 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
poprzedni | następny

Sponsorzy:

Patronat medialny:

 • @http://www.faktyoswiecim.pl/
 • @http://www.interhead.pl/

Piszą o nas:

 • @http://www.hokej.net
 • @http://biznesoswiecim.pl

Podziękowania:

 • Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Agencji Kreatywnej Interhead.pl, w szczególności dla pana Przemka, Radka, Adama, pani Justyny, Kasi oraz pani Dorotki  za bardzo miłą i wysoce kreatywną atmosferę podczas pracy nad stroną internetową UKH.
   
  To firma, w której klient pytając czy coś można zrobić  nie usłyszy - "nie da się" - tylko usłyszy - "na kiedy to Państwo potrzebują :) "

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich zapis lub wykorzystanie. Wiecej informacji mozna znalezc w Polityce Cookies.