Jesteś tutaj:>> UKH Oświęcim>> Aktualności>> Hokejowe Ferie 2016

Hokejowe Ferie 2016

Hokejowe Ferie 2016

Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim oraz Miasto Oświęcim po raz kolejny zapraszają na lodowisko na ciekawe sportowe zajęcia w ramach „Hokejowych Ferii”.

 

Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców w wieku od 6 do 12 lat rozpoczynających swoją przygodę z hokejem.

 

Spotkania w czasie ferii obejmują cykl sześciu zajęć na tafli lodowej oraz zajęcia na sali gimnastycznej hali lodowej doskonalące koordynację i równowagę oraz zabawy i gry zespołowe, zwłaszcza unihokej i hokejball.

 

Zajęcia Hokejowych Ferii 2016 będą odbywały się w każdy poniedziałek, środę i piątek ferii o godz.13.30.

 

Zajęcia na lodzie trwają godzinę.

 

Dodatkowo w środę 20.01 i piątek 22.01 oraz poniedziałek 25.01 i środę 27.01 - przed zajęciami na lodzie są zajęcia na sali gimnastycznej, które będą trwały około 50 minut.

 

Zajęcia przeznaczone są dla każdego chętnego, który chciałby nauczyć się grać w hokeja, a nie miał jeszcze takiej możliwości.

 

Uczestnicy podzieleni zostaną na mniejsze grupy w zależności od stopnia umiejętności jazdy na łyżwach. Podczas zajęć przeprowadzone zostaną różne ćwiczenia na lodzie – od podstawowych kształcących koordynację i umiejętność jazdy na łyżwach po bardziej zaawansowane związane z elementami gier i zabaw hokejowych.

 

Podczas ostatnich zajęć odbędzie się także spotkanie na świetlicy lodowiska z zawodnikami Centralnej Ligi Juniorów grającymi już także w drużynie seniorskiej Unii Oświęcim –Kamilem Paszkiem, Wojciechem Koczym oraz bramkarzem Witoldem Łazarzem. Podczas spotkania młodzi adepci hokeja będą mogli dowiedzieć się od starszych kolegów jak rozpocząć hokejową karierę, dlaczego warto uprawiać sport i jakie cechy powinien mieć prawdziwy sportowiec.

 

Każdy z uczestników zajęć otrzyma certyfikat uczestnictwa w zajęciach oraz pamiątkowe zdjęcie.

Chętnych do uczestnictwa z zajęciach prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko dziecka oraz data urodzenia) na adres: ukh.unia@onet.eu .

Liczba miejsc ograniczona. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Projekt „Hokejowe Ferie 2016” jest współfinansowany przez Miasto Oświęcim.

LINKI

Wspólpracuja z nami

Hokej w mediach

Nasi hokejowi partnerzy

Sport w Oswiecimiu

Przydatne linki

Strefa sponsora

 • Strefa sponsora

  Strefa sponsora

  Strefa Sponsora Zostań sponsorem sportu młodzieżowego w Oświęcimiu !   Uczniowski Klub Hokejowy "Unia" Oświęcim zaprasza firmy oraz osoby prywatne do współfinansowania...
  czytaj więcej >

Aktualności:

 • Wyniki najmłodszych drużyn

  TURNIEJ  MINI  HOKEJA  OŚWIĘCIM  -  20.01. 2013 r.   Nie udało się naszym zawodnikom mini hokeja odnieść...
  czytaj więcej >

KALENDARZ

Lipiec, 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
poprzedni | następny

Sponsorzy:

Patronat medialny:

 • @http://www.faktyoswiecim.pl/
 • @http://www.interhead.pl/

Piszą o nas:

 • @http://www.hokej.net
 • @http://biznesoswiecim.pl

Podziękowania:

 • Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Agencji Kreatywnej Interhead.pl, w szczególności dla pana Przemka, Radka, Adama, pani Justyny, Kasi oraz pani Dorotki  za bardzo miłą i wysoce kreatywną atmosferę podczas pracy nad stroną internetową UKH.
   
  To firma, w której klient pytając czy coś można zrobić  nie usłyszy - "nie da się" - tylko usłyszy - "na kiedy to Państwo potrzebują :) "

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich zapis lub wykorzystanie. Wiecej informacji mozna znalezc w Polityce Cookies.