nabór 2023 unia

Sportowa kariera Twojego dziecka

Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim zaprasza wszystkich przedszkolaków z Oświęcimia i okolic do wstąpienia w szeregi oświęcimskich hokeistów w Szkole Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Sportowymi w Oświęcimiu.

ZAPISY DO SZKOŁY: 13.02.2023 – 23.02.2023 do godz. 13.00 – proszę pilnować terminów.
PRÓBY SPRAWNOŚCIOWE: 24.02.2023 o godz. 17:00

!Zapraszamy do Klasy I o profilu HOKEJ NA LODZIE!

Naszym podopiecznym zapewniamy:

  • wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielsko-trenerską
  • darmowy, kompletny sprzęt do gry w hokeja: ochraniacze ciała, kask, łyżwy, kij hokejowy
  • zajęcia sportowe 10h w tygodniu: 4 razy zajęcia na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, elementy gry w hokeja
  • zdobywanie wiedzy w sposób łatwy, praktyczny i przyjemny z zastosowaniem elementów pedagogiki Montessori
  • nauka języka angielskiego 2 razy w tygodniu
  • zajęcia z informatyki oraz taneczno-rytmiczne

spotkanieWszelkie pytania dotyczące rekrutacji należy kierować do sekretariatu szkoły pod nr tel.: +48 512 859 526 lub mailowo: sekretariat@sp11oswiecim.pl

nabór do 1-szej klasy hokejowej

Treningi hokeja w klasie I-III odbywają się codziennie po zajęciach szkolnych lub zaraz przed nimi bez dodatkowego zaangażowania czasu rodziców. Transport autobusowy dzieci na i z lodowiska do szkoły odbywa się pod opieką kadry nauczycielsko-trenerskiej. Raz w tygodniu starsze dzieci począwszy od klasy IV uczestniczą w rozgrywkach ligowych organizowanych na naszym lodowisku lub na wyjazdach- bawiąc się i sprawdzając swoje siły podczas meczów ze swoimi rówieśnikami z innych miast.

minihokej oświęcim

Dodatkowo dla wszystkich dzieci w wieku 4-9 lat organizowane są treningi mini hokeja. Zajęcia mają charakter szkoleniowy, ogólnorozwojowy i koordynacyjny. Doskonale kształtują młodych zawodników podczas gier drużynowych oraz turniejów.

Treningi prowadzone są trzy razy w tygodniu wg harmonogramu:

Poniedziałek, Środa godz: 17:45-18:30, oraz zajęcia na sali gimnastycznej 18:45-19:30

Sobota: godziny przedpołudniowe

Nasza obecna klasa IV to zwycięzcy Międzynarodowego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie oraz finaliści turnieju Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym w Warszawie.

Mamy nadzieję, ze sukcesy starszych zawodników zachęcą ich młodszych kolegów i koleżanki do rozpoczęcia przygody z hokejem.

Dla naszych zawodników organizujemy także dodatkowe zajęcia w czasie ferii i wakacji na których spotykamy się z dietetykami, psychologami sportowymi, fizjoterapeutami, przedstawicielami zawodów medycznych.

tutaj zaczyna się hokejFundamentalnym zadaniem Klubu UKH Unia Oświęcim jest szkolenie dzieci i młodzieży. Zapewniamy udział w rozgrywkach ligowych, organizujemy także inne zawody sportowe reprezentując barwy Unii Oświęcim. Istotnym aspektem jest kontynuacja tradycji młodzieżowego hokeja w Oświęcimiu.

Oprócz oczywistej korzyści, jaka wynika z uprawiania sportu dzieci dodatkowo zdobędą wiedze o aktywnym trybie życia, zdrowiu, wypoczynku, higienie osobistej, przepisach gry i sprzęcie hokejowym. W maju i czerwcu treningi na lodzie zastąpione zostaną nauką jazdy na rolkach, podstawami unihokeja, zajęciami na basenie oraz oświęcimskim Orliku.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt ze szkołą +48 512 859 526 lub z Klubem pod numerem 735 600 353 i pod adresem kontakt@ukhunia.pl.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]