Wspomóż nasz klub: lub przekaż

Małopolska Winter Cup University Ice Hockey Challenge 2023

Trzydniowe święto młodzieżowego hokeja w Oświęcimiu – Małopolska Winter Cup University Ice Hockey Challenge 2023

Zapraszamy wszystkich miłośników hokeja na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na Hali Lodowej MOSiR w Oświęcimiu w dniach 10-12 lutego 2023r. W ramach pikniku zimowego odbędzie się międzynarodowy turniej uniwersyteckiego hokeja „Małopolska Winter Cup University Ice Hockey Challenge”, którego Partnerem Tytularnym zostało Województwo Małopolskie. W turnieju wezmą udział z drużyny ze Słowacji (Gladiators Trencin), Słowacji (University Spartacus Kosice), Rumunii (Sapientia U23) oraz Polski (UHT Sabers Oświęcim). Będzie to świetna okazja, aby zobaczyć zawodników z różnych europejskich uniwersytetów prezentujących swoje umiejętności na lodzie.

W ten sportowy weekend odbędzie się również młodzieżowy camp hokejowy organizowany przez UKH Unia Oświęcim z udziałem gwiazd NHL oraz spotkanie z Gościem specjalnym – Aronem Chmielewskim, który opowie o swojej karierze i przekaże swoją bogatą wiedzę i doświadczenie. Będzie to niepowtarzalna okazja dla młodych hokeistów, aby poznać tajniki pracy zawodników z najlepszych hokejowych lig i podnieść swoje umiejętności gry na lodzie.

Terminarz meczów:

W przerwach między zmaganiami sportowymi dla wszystkich odwiedzających dostępna będzie ślizgawka, zewnętrzna strefa piknikowa z muzyką na żywo, gorącymi napojami, grillowanymi kiełbaskami oraz prażonymi. Organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na pełny atrakcji i emocji weekend całe rodziny i miłośników hokeja na lodzie w każdym wieku. Do zobaczenia na trybunach!

Wizualizacje zewnętrznej strefy piknikowej: